[03.01.18 15:36]

س - سلام   دوست عزیز  سئوالی هم دارم لطفا بنده را راهنمایی کنید . اینجانب بمدت ۱۲ سال در خدمت نظام بصورت دواطلب و کادر بودم.

مدتی است بنده از ناحیه هر دو گوش‌ مشکل و ناراحتی داشتم و بعد از چند بار مراجعه به پزشکان متخصص از من نوار شنوایی گرفته شد و اظهار داشتند وز،وز گوشی گرفته ام که وقت دلیلش از انفجارات است و ضمنا بنده جانباز ۲۰/ درصد از کارافتادگی هستم . مدارک مربوط به وز، وز گوشی و همراه با نظر پزشکان متخصص به ایثارگران سپاه شهرستان ارائه دادم بعد از مدتی اعلام نمودند چون صورت سانحه وجود ندارد نمیتوانیم به کمیسیون معرفی نماییم.

حال باید چکار کنم و ضمنا این وز، وز گوشی از انفجارات حاصل میشود لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم

ج- سلام  نيروهاي  مسلح براي تاييد مجروحيت و صدور گواهي ضابطه هايي دارند كه بايد منطبق با يكي از آنها شما را معرفي كنند .اگر فكر مي كنيد شهرستان توجهي به ضوابط ندارد ناچار هستيد از طريق ناحيه و يا حتي از طريق ايثارگران مركز موضوع را پيگيري كنيد .

[03.01.18 15:39]

س - سلام  وقت بخیر بزرگوار 

به سئوالات بنده جواب نمی دهید لطفا جواب برای بنده در کانال و یا خصوصی ارسال کنید.

عرض شود خدمتون بنده بعنوان بسیجی در سال ۱۳۶۶ در جبهه بعلت انفجار خمپاره در نزدیکیم دچار آسیبهای موج انفجار و اعصاب و روان و همچنین شنوایی گردیم ۱۲ سال پیش به کمیسیون از طریق سپاه شهدا ارومیه رفتم ولی ان ها فقط شیمیایی  بنده را مثبت نمودند 

حال صورتجلسه فرماندهان وقت که به تائید سپاه شهدای هم رسیده و همچنین ۴۰ روز بعداز حادثه به بیمارستان از طریق بهداری محل خدمتم اعزام شدم و فرم دو شاهد همرزم هم تکمیل شده و به ایثارگران سپاه شهدا تحویل دادم ولی از ارسال مدارک به بنیاد شهید خوداری میکنند حال بنده باید چکار کنم 

ضمنا در طول سالیان متوالی چندین بار در بیمارستانها شهرمان بدلیل اعصاب و روان بستری شدم و تمام مدارک آن موجود میباشد 

از شما گرامی خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید از کجا شروع کنم برای احقاق حق خودم 

ج- سلام با فرضي كه بيان كرده ايد بايد شما را به كميسيون بدوي و سپس به شورايعالي معرفي و در صورت تاييد كميسيونهاي پزشكي ، شما را به بنياد معرفي كنند. 

[03.01.18 15:44]

س - با سلام وخسته نباشید اگر سابقه داوطلبانه رزمندگی زیر 6 ماه باشد کلمه ایثار گر به ما تعلق میگیرد.ممنونسلام ,جانباز ,درصد ,بنده ,خدمت ,ندارد ,راهنمایی کنید ,سلام وعرض ,قانون برنامه ,بنياد شهيد ,نيروهاي مسلح ,سلام وخسته نباشید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آلفا 5 Addilynnmwosylot Local پریشان نوشت های من نمکدون